Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Tutorial

Wybierz dowolną zakładkę z menu, a przeniesie Cię do jej opisu.

Wybierz zakładkę :

Postać
W tej zakładce dowiesz się wszystko o Twojej postaci - o jej walkach, statystykach, umiejętnościach i inwentarzu. Również tutaj rozdajesz punkty nauki, po każdym zdobytym poziomie, do poszczególnych współczynników.

Charakterystyka
Tutaj możesz zapisać swoje charakterystyczne dane. Nic nie wpływa na grę. Możesz także napisać wymyśloną lub prawdziwą historię swojej postaci.

Plecak
W plecaku możesz przechowywać wszystkie przedmioty, które kupisz, znajdziesz lub wykujesz.

Sklep
W tym miejscu możesz kupić oręż oraz pancerz. Pamiętaj że każda kupiona rzecz w sklepie ma ulepszenie +0.

Umiejętności
Umiejętności są potrzebne wszystkim graczom. Najlepiej się ich nauczyć bardzo wcześnie, gdyż koszty treningu rosną wraz z poziomem.

>>Więcej wiadomości o umiejętnościach


Walka
Tutaj zalecamy Ci zdobywanie pierwszych punktów doświadczenia. Oczywiście nikt Ci nie nakazuje ciągle tutaj atakować. Po 46 poziomie będziesz mógł atakować postacie, które dają więcej doświadczenia. Raz na jakiś czas znajdziesz jakiś przedmiot.

>>Więcej wiadomości o potworach


Odpoczynek
Jeżeli posiadasz mało życia koniecznie tu przyjdź i się ulecz, ponieważ nigdzie indziej się nie uleczysz. Do wyboru masz dwie metody: uleczenie za złoto lub za energię. To drugiej na wysokich poziomach jest nieopłacalne.

Trening
Tutaj możesz popracować nad swoimi współczynnikami. Trenować można od 61 poziomu. Im więcej punktów nauki zainwestujemy w dany współczynnik tym dłużej i drożej będziesz trenować.

Bohater
Bohater jest typem zadania. Musisz wykonać 7 różnych zadań by nim się stać, a gdy nim się staniesz dostaniesz przywilej wchodzenia do Świętej Krainy oraz 5% do rasy.

Praca
"Żadna praca nie hańbi", lecz zarobki z niej są bardzo małe, chociaż dla mniejszych poziomów jest to raczej opłacalne.

Ustawienia
W ustawieniach możesz konfigurować avatar, blokować wiadomości na poczcie oraz podać swoje dane osobowe.

Dzienniczek
W dzienniczku zapisywane są wszystkie walki z postaciami, zarówno wygrane jak i przegrane, oraz również ataki innych postaci na Ciebie.

Postacie
Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o postaciach, oraz wysyłać do nich wiadomości, jednak najczęściej zaglądają tu wszyscy, którzy chcą zaatakować postać ze względu na doświadczenie. Można walczyć od 46 poziomu.

Król
Król, czyli osoba poparta największą ilością głosów podczas comiesięcznych wyborów. To ona jest odpowiedzialna o wszystkie eventy. Wpłacać tutaj możesz punkty na 15% więcej doświadczenia oraz 15% więcej złota, a żeby wpłacić złoto, trzeba kupić jakiś przedmiot z rynku. Część złota z kupionego przedmiotu wędruje do skarbca króla, a ile to zależy od rodzaju przedmiotu oraz podatku jaki król ustalił.

Karczma
Karczma to miejsce w którym możesz pogadać z różnymi osobami, sprzedać jakiś przedmiot, zapytać się kogoś o coś, lub zareklamować gildię. Jednak pamiętaj żeby tylko to robić w odpowiednim pokoju, gdyż moderatorzy karczmy mogą Cię wsadzić na kilka godzin do lochu.

Czarny Rynek
Czarny Rynek to coś dla osób chcących mieć dobry przedmiot za bardzo małe pieniądze. Lecz, zawsze może kupić go ktoś inny, lub mogą się trafić jakieś szumowiny. Nie wiesz jakie ulepszenie ma przedmiot, ale wiesz jak się nazywa i za jaką jest cenę.

Prywatny Handel
Tutaj możesz się wymieniać z różnymi graczami przedmiotami, punktami, kodami na szlachcica oraz złotem. Nie możesz jednak przesyłać towarów przez konta, gdyż jest to karalne i grozi to ban na postać, a nawet usunięcie postaci.

Rynek
Na rynku kupisz przedmioty, na różny poziom oraz z różnym ulepszeniem. Jednak zanim kupisz przedmiot zobaczy czy ktoś inny nie sprzedaje go taniej lub za taką samą cenę, ale z lepszym ulepszeniem. Naprawdę Ci się to opłaci.

Hodowla
To tu wykonasz jedno z siedmiu zadań na bohatera. Musisz troszczyć się o jednego z pięciu swoich chowańców. Aby zdobyć większy respekt chowańca musisz nim atakować inne chowańce, a żeby go uchronić przed śmiercią musisz mu dawać jeść nie mniej niż raz na 36 godzin. Możesz także troszczyć swojego chowańca dla zabawy.

>>Więcej wiadomości o chowańcach


Questy
Questy czyli zadania. Każde miejsce ma różne zalety. Na przykład w Kopalni Khalidhora zdobywasz przedmioty z dobrym ulepszeniem, na Cmentrzu możesz zdobyć dwa różne przedmioty na raz, w Dolinie Cieni możesz spotkać ognika, który zawsze ma przy sobie trochę złota. Tereny Lasu Xarn nie zostały do końca zbadane. Możesz wykonywać questy raz na 6 godzin.

Twoje Pole
Tutaj możesz rozbudowywać Twoje pole, które zwiększa się wraz z poziomem postaci. Również jego rozmiar zależy od rasy i klasy, jaką wybrałeś. Najwięcej hektarów ma Człowiek Strażnik.

Święta Kraina
Czekają Cię w niej duże ilości złota, oraz przedmioty. Poziom ulepszenia przedmiotu zależy od poziomu postaci, im większy poziom tym większe ulepszenie. Możesz wchodzić tylko wtedy gdy masz wykonane wszystkie warunki.

Hazard
W dzielnicy portowej kwitnie hazard. Możesz stracić tu duże pieniądze, jak i je zyskać, jednak to drugie wymaga dużego szczęścia w hazardzie.

Loteria
Loteria to najpopularniejszy sposób na zdobycie dużej sumy pieniędzy. Stawiasz małą kwotę, a możesz wygrać nawet 2 miliardy sztuk złota.

Ruiny
Ruiny starego klasztoru mają w sobie coś. Każdy je zwiedza, gdyż można zdobyć tutaj nie tylko złoto i przedmioty, ale i Klucze Bogów, które są cennym skarbem Bohaterów. Jednak uważaj na przepaście, spadające skały i duchy ponieważ będziesz musiał wrócić do miasta i się uleczyć.

Boss
Kolejne miejsce, gdzie można zaliczyć zadanie na bohatera. Jednak to jest ostatnie zadanie, gdyż bossa musisz pokonać wtedy, gdy masz zaliczone wszystkie inne zadania. Z drugiej strony możesz sobie zdobyć całkiem niezły artefakt, lecz możesz także zginąć w walce. Bossa można atakować raz na 30 minut, więc należy mieć szybką rękę.

Poszukiwania
Raz na godzinę zostają wpuszczani ochotnicy do poszukiwania skarbów. Niestety nie są aż tak dobre jak w bossie. Zadanie jest proste. Na mapie musisz znaleźć miejsce, gdzie jest ukryty skarb, a potem otworzyć kłódkę, poprzez rozwiązanie zadania matematycznego.

Pojedynki
To tutaj możesz się zmierzyć ze swoimi przyjaciółmi na arenie. Każda wygrana walka to jeden punkt dla Ciebie. Przy przegranej walce nic nie zyskujesz i nic nie tracisz.

Aukcje
Codziennie na aukcjach jest wystawiany jeden przedmiot, na każdy przedział poziomów. Najlepiej jest inwestować w aukcje przed 22, gdyż o tej godzinie jest zakończenie aukcji i wystawiany jest kolejny przedmiot.

Depozyt
W depozycie możesz przechowywać swoje złoto, tak by przy przegranej walce nic nie straciłeś. Depozyt również jest bankiem. Każdego dnia o północy rośnie złoto o 5%, jeżeli ma się na nie miejsce. Jeśli chcesz powiększyć depozyt, wejdź w link Dodatki

Dodatki
Punkty na dodatki są drugorzędną walutą w knights. Za nie można kupywać potężne artefakty, lub... dodatki które się mieszczą w tej zakładce. Aby wykupić punkty musisz wysłać sms'a, dokonać przelewu lub zadzwonić z telefonu pracującym w systemie tonowym.

Lista przyjaciół
Lista Twoich przyjaciół z gry. Możesz dodawać dowolne postacie do niej. Gdy posiadasz szlachcica będziesz posiadał aż 50 miejsc na nowych znajomych.

Turniej
Turnieje są odbywane w środy i soboty. Wygrane są dosyć niskie, ale jaka satysfakcja, jak się uda być w pierwszej trójce.

Ranking
W tej zakładce widzisz TOPowców, czyli postacie, potworki i gildie które są na pierwszych miejscach.
Szukaj
Po prostu wyszukiwarka postaci. Wpisujesz nazwę postaci i wyskakują Ci informacje na jej temat.
Lista Online
Lista obecnych osób na serwerze.
Kalendarz Graczy
Zapisane są w nim urodziny graczy, oraz ważne daty dla knights.
Statystyki to po prostu... statystyki, czyli ile jest postaci, ile walk wygranych, przegranych i remisów...
Tutorial
To samo co to, tylko że ten jest lepszy ;).
Lista Gildii
Ta zakładka służy po to by móc dołączyć się do jakiejś gildii, lub przeczytać informacje o niej.
Załóż gildię
Jeśli masz 1,000,000 punktów rankingowych, 2,000,000,000 sztuk złota i 200 poziom możesz założyć swoją gildię, ale pamiętaj żeby się o nia troszczyć i spłacać regularnie podatki.
Podanie
W tym miejscu widnieje Twoje podanie wysłane do gildii, do której chcesz się przyłączyć.
Twoja Gildia
To tu jest najważniejsze miejsce gildii. To tu Liderzy akceptują i odrzucają podania, zmieniają opis gildii, wysyłają wiadomości przez Ratusz, wypowiadają wojny, ustalają i przydzielają rangi, opłacają podatki i otwierają portal. Zwykły członek ma Tylko dostęp do informacji o gildii, liście członków, rangach oraz jeśli posiada uprawnienie, możliwość wchodzenia do portalu, który ostatnimi czasy jest na topie.
Skarbiec
To tutaj członkowie wrzucają swoją darowiznę na opłacanie podatków i rozbudowę budynków.
Kuźnia
Miejsce w którym ulepszysz swój inwetraż. Jeżeli masz szlachcica to posiadasz 95% szans że przedmiot się nie zepsuje, a jeśli się już zepsuje to go nie odzyskasz. Maksymalny poziom ulepszenia zależy od poziomu budynku "Kuźnia".
Kufer
W kufrze gildia przechowuje swoje przedmioty klanowe, które Lider oraz V-Lider mogą rozdać członkom, a członkowie mogą dodać swój przedmiot do kufra. Ilość przedmiotów w kufrze zależy od poziomu budynku "Magazyn".
Chat
Chat gildii to to samo co Karczma, tylko że tutaj jest jeden pokój, i mogą rozmawiać członkowie gildii.
Wojna
Każda gildia, która chce być na topie musi prowadzić wojny. Wygrana wojna to 20% szacunku gildii przeciwnej dla Ciebie, zaś przegrana to 10% szacunku mniej dla Twojej gildii i odwrotnie. Wojna trwa pięć dni i wywołać może ją zarówno Lider jak i V-Lider.
Moje Konto
Tutaj wcielisz się w postać, usuniesz ją oraz zakupisz szlachcica.
Poczta
Wiadomości dostarczane przez doręczycieli, od innych graczy, a także od Liderów gildii.
Ostatnie Logowania
Nazwa mówi za siebie. Logowania na Twoje konto z datą i IP jaki wtedy był posiadany.
Transakcje
Zakupione szlachcice oraz punkty na dodatki z datą.
Regulami
Regulamin gry i tyle.
FAQ
Często zadawane pytania na temat gry.
Forum
Przejście na oficjalne forum gry.
Wyloguj
Wylogowanie z gry.


TOP50 - Toplista: Gry Internetowe