Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Umiejętności

W grze występuje osiem umiejętności, których warto się nauczyć.

Wybierz umiejętność :

Siła
Wódz barbarzyńskiego plemienia orków może nauczyc cię jak wykorzystywać lepiej swoją siłe. Dzięki temu zadajesz o 15% większe obrażenia.
Obrażenia +15%

Uniki
Elficki wojownik wyjawi przed tobą sekrety unikania mieczy wojowników dzięki czemu staniesz się szybszy i zwinniejszy. Zwiększy to twoją obronę o 20%.
Obrona +20%

Precyzja
Łucznicy, którzy od wielu lat szkolą się w jak najbardziej precyzyjnym strzale pomogą ci uzyskać jak największą jakość uderzenia. Twój atak wzrośnie o 20%.
Atak +20%

Przeszukiwanie
W ciałach twoich przeciwników mogą leżeć o wiele większe sumy pieniędzy niż zazwyczaj się znajduje. Wiele złodziei szkoli się w tej umiejętności. Po wygranej walce zdobywasz 25% więcej złota oraz limit w zdobywaniu złota z walki jest o 5% większy niż normalnie.
Złoto +25%
Limit w zdobywaniu złota +5%

Osłabienie Wroga
W każdym wojowniku drzemie moc, która pozwala po wyuczeniu osłabić wroga przed walką, zmniejszając wytrzymałość wroga o 7%. Szansa przed walką wynosi 15%, żę umiejętność się uda.
Wytrzymałość wroga -7%

Berserker
Zdolność walki szczególnie dla typowych siłaczy, obrażenia wraz z atakiem wzrastają o 25%, a Twoje życie maleje o 40%.
Obrażenia +25%
Atak +25%
Życie -40%

Wykrywanie
Jest to umiejętność tylko do ruin, gdy znajdujemy przedmiot mamy szanse że będzie on z większym plusem - max. +4.
Do przedmiotu z ruin +4

Pomniejszenie
Podczas walki z Twoim przeciwnikiem masz szansę pomniejszyć się o ponad połowę, dzięki czemu zyskujesz 60% obrony i 10% ataku, ale Twoje obrażenia spadają o 35% i życie o 35%.
Obrona +60%
Atak +10%
Obrażenia -35%
Życie -35%


TOP50 - Toplista: Gry Internetowe